wtorek, 31 grudnia 2013

Postanawiam.. refleksje noworoczne

 Już dziś o północy będziemy świętować Nowy 2014 Rok. Wielu z Was (Nas) z tej okazji spisuje sobie listę rzeczy do zrobienia, do kupienia, listę postanowień.. Ten czas, gdy kończy się stare i zaczyna nowe sprzyja powstawaniu takich list.
 Ja zaczęłam spisywać swe postanowienia noworoczne na kartce papieru, ale nie dokończyłam jej. Kartka zmieniła się w papierową kulę i wylądowała w koszu. Zdałam sobie sprawę, ze to zupełnie bez sensu. Po co spisywać postanowienia skoro na ogół nie pomaga to w ich realizacji (tak jak w moim przypadku). Dlaczego? Bo postanawiam na siłę, bo tego wymaga ode mnie 1-szy Styczeń, może zupełnie źle je dobieram? Nie wiem. Mam swoje male cele na nadchodzacy rok i z całego serca bede starała sie je osiagnac, z ogromną nadzieją patrzę na nadchodzący rok… Rok wielkich zmian i planów, które pragnę zrealizować ale nie będę ich spisywać tylko po to by odhaczyć z listy. Liczę na to, że za rok będę mogła spojrzeć na minione 12 miesięcy z wielką satysfakcją i ulga, ze dokonalam dobrych wyborow. Tego zyczę sobie.
 A Czego mogę zyczyc Wam? Kochani dla Was samych sukcesow na polu prywatnym i zawodowym! Mnóstwa pomyslow, nowych inspiracji i ciekawych projektów. Do poczytania juz w przyszlym roku! :*

P.

3 komentarze:

  1. Zycze Ci, zebys za rok o tej porze mogla byc tak po prostu, po ludzku szczesliwa :*

    OdpowiedzUsuń
  2. W takim razie życzę spełnienia

    OdpowiedzUsuń

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...